www.ISJADplus.pl
2014-10-13

Szkoła językowa ISJAD doczekała się "rodzeństwa": www.ISJADplus.pl

ISJADplus to wielki zbiór ćwiczeń do nauki języków obcych.

Po co? Przecież w internecie są już tysiące ćwiczeń...

Ale to wcale nie jest takie proste, wyobraźmy sobie  kogoś, kto uczy się języka obcego. A może nawet sami kimś takim jesteśmy.

Szukamy więc w internecie ćwiczeń. Stosunkowo trudno jest znaleźć ćwiczenia posegregowane według poziomu (np. A1, A2, B1 itd.), dlatego często trafiamy na "za proste" lub "za trudne" akurat dla nas. Ale nawet nie to jest największym problemem. Największym problemem jest fakt, że w internecie niestety roi się od błędów. Publikować wszystko może oczywiście każdy, nikt nie sprawdza jego kwalifikacji, doświadczenia czy czegokolwiek. I stąd masa błędów, których uczący się najczęściej nawet nie zauważa, bo dopiero się uczy...

Postanowiłyśmy więc (w ramach Internetowej Szkoły Językowej ISJAD) oferować ćwiczenia gwarantowanie BEZBŁĘDNE i dokładnie "wypoziomowane", czyli zgodne z poziomem każdego szukającego ćwiczeń. Z założenia ćwiczeń będą tysiące, wiele tysięcy. Oczywiście pojedynczy człowiek nie da rady szybko napisać tylu ćwiczeń, więc do współpracy zapraszamy także innych nauczycieli i lektorów języków obcych. Dzięki temu oferujemy korzyści nie tylko uczniom, ale także twórcom, czyli autorom ćwiczeń.

Ćwiczenia są stosunkowo TANIE. Niektóre są wręcz BEZPŁATNE. Chcemy, aby jak najwięcej uczniów mogło sobie pozwolić na korzystanie z nich.

W jaki sposób gwarantujemy bezbłędność i "pasujący" poziom ćwiczeń?

Każde ćwiczenie tworzone jest przez autora, a następnie dokładnie sprawdzane przez edytora. Co dwie pary oczu to nie jedna :). Edytorami są wyłącznie bardzo doświadczeni nauczyciele i lektorzy doskonale znający się na rzeczy. Edytor także zarabia drobny procent honorarium od każdego sprawdzonego przez siebie ćwiczenia i jest oprócz autora odpowiedzialny za jego poprawność. Jeśli przepuści jakiś błąd, to ponosi karę finansową, a uczeń, który ten błąd odnalazł dostaje DARMOWE punkty na naukę. Oczywiście, mimo wszystkich korekt MOŻE się jednak zdarzyć jakiś błąd, ale przy takiej kontroli jest to bardzo mało prawdopodobne.

Zalety ISJADplus.pl to głównie:

 • ogromny wybór ćwiczeń (w założeniu: więcej niż gdziekolwiek indziej)
 • gwarancja poprawności ćwiczeń
 • różne języki obce
 • wszystkie poziomy zaawansowania
 • ćwiczenia dodatkowe do różnych podręczników nauki języków obcych
 • różnorodne możliwości filtrowania ćwiczeń, a dzięki temu błyskawiczne wyszukiwanie tego, co akurat nam jest potrzebne
 • możliwość oceny ćwiczeń - czyli pomoc dla kolejnych uczniów, co warto wybrać
 • dokładna statystyka własnych postępów
 • własny kalendarz nauki
 • komfortowe opcje błyskawicznej płatności
 • raz płacisz = 10 razy się uczysz :)
 • bardzo przystępne ceny

 

ZAPRASZAMY! :)

PS

Niestety technicznie nie dało się tego inaczej rozwiązać i w portalu ISJADplus.pl konieczna jest osobna rejestracja, tzn. nie można tam używać loginu ze strony ISJAD.pl.

« Powrót do listy aktualności